DuyuruEtkinlikKültür Sanat

YENİ YIL “KÜÇÜK İŞLER” SERGİSİ

Saküder’in düzenleyeceği yeni yıla özel karma sergiye, sanatseverlerin, sanatçıların sevdiklerine ve yakınlarına en güzel yeni yıl hediyesi olarak bir sanat eserini satın alması ve yeni yıla güzel bir başlangıç içinde girilmesi düşüncesiyle “Küçük İşler Yeni Yıl Sergisi” düzenlemiştir.
2022 yeni yıla merhaba diyerek, sergimizin açılışı SAKÜDER Akademi Sanat Galerisi’nde 29 Aralık 2021 saat 18.00’de büyük bir coşkuyla yapılacaktır.

Düzenlenecek olan 2022’e Merhaba Küçük İşler Sergisi’ne üyelerimizin katılımını önemle bekliyoruz. Sergi açılışımıza sanatçılarımız, ve sanatsever dostlarımız şimdiden davetlidir.
Sergi sonrası düzenlenecek olan “2022’ye Merhaba Gala Gecesi Yemeği’ne” sanatçılarımız ve sanatsever dostlarımızın katılması da önemle beklenmektedir.
Sergi Açılışı: 29 Aralık 2021 Saat 18Y.00
Sergi Tarihi: 29 Aralık 2021 20 Ocak 2022
Müracaatlar başlamıştır.

Sergi Katılım Koşulları:

 1. Yeni Yıla Özel Küçük İşler Karma Sergimizde Saküder üyesi sanatçılarımıza yer verilecektir.
 2. Sergilenecek eserlerin boyutları 40×40 cm 3 adet kalın şase tuval üzerine ve çerçevesiz olacaktır. Sanatçı isterse iki askılık alarak 6 adet eser de sergileyebilir.
  3- Suluboya ve pastel ile katılacak olan sanatçıların eserleri 40 cm’yi geçmeyerek 3 adet olarak çerçeveli teslim edilecektir. Eserlerin tamamı bir tijde sergilenecek olup, eserlerin arkasında askılık tel mutlaka bulunmalıdır.
  4- İsteyen sanatçılar iki tij alarak 6 adet eser de sergileyebilecektir. Eserler sergilenmeye hazır olarak ve sergi düzenlemesinden önce galeriye getirilerek veya yollanarak teslim edilecektir.
  Sergi düzenlemesi 22/23 Aralık 2021 tarihinde yapılacaktır. Eserlerin düzenleme tarihinden önce SAKÜDER Akademi Sanat Galerisi’ne teslim edilmesi gerekmektedir. Sergi bittikten sonra eserlerin sanatçılara geri iadesi göz önünde bulundurularak sanatçılar eserlerini çıtçıtlı naylona sarıp, özel bir karton kutu içerisinde yollaması veya getirmesi gerekir. Sergi sonunda satılmayan eserler için paketleri istenilen şekilde muntazam olanlara kendi paketleri içerisinde PTT Kargo ile katılımcılarımıza ödemeli olarak gönderilecektir.
  Not: Katılımcılar bu sergiye yağlı boya,sulu boya,ebru,akrilik, heykel, seramik, çini ve ahşap oyma vb. çalışmalarıyla tarafımıza ebat bilgileri vererek katılabilirler.
 3. Sergi katılım bedeli …..TL ……banka hesabına yatırılacaktır. İş Bankası Kavaklıdere Şubesi Sanat ve Sanatkarlar Topluluğu Kültür Derneği
  IBAN : TR73 0006 4000 0014 2090 7649 69. Katılımınızı bildirmek ve detaylı bilgi almak için lütfen arayınız. İletişim: 0554 413 81 70
  6- Bu sergi satış amaçlı olup satılacak olan eserlerden kesinlikle satış komisyonu alınmayacaktır.
  7- Çini, seramik ve hediyelik tarzı ürünler aynı zamanda kahideler üzerinde sergilenecektir.
  8- Sergiye katılacak olan eserler için konu serbest serbestir.
 4. Bu etkinliğe katılacak olan sanatçılarımızın sergi açılışına bizzat katılması, eserini kendisi getirmesi, açılışa gelemeyip ancak eser göndererek katılacak olan üyelerimizin ise eserlerini bizzat sergi düzenleme günü elimizde olacak şekilde galeriye göndermeleri gerekmektedir. Katılımcı üyelerimiz ve ihtiyaç duyanlara toplu konaklama yeri olarak otel ayarlaması yapılacaktır. Katılımcılar koşulları yerine getireceğini kabul eder. Konaklama için katılım sayılarını bildirmeleri gerekmektedir. Konaklama oteli olarak Class Hotel ayarlanacaktır.

Not: Toplu konaklama için 20 Aralık 2021 tarihine kadar konaklama sayısını tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir, verilen sayıya göre otel rezervasyon ayarlaması yapılacaktır.

Not: Etkinliğe katılan sanat dostlarımızdan bir isteğimiz olacaktır. Etkinliğe arkadaşlarınızı “Davet Et” butonuna basarak sayfanızdaki arkadaşlarınızı bu etkinliğe davet edebilirsiniz. Etkinliğimizin daha çok sosyal medyada paylaşımını siz sanat dostlarımızın destekleriyle sağlamış oluruz.

SAKÜDER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ALİ ESER
İletişim: 0554 413 81 70
E-mail:sakuder2005@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boş Mağazaya Dön