Ali EserKöşe Yazarları

Gif | Güzel İşler Fabrikası İşbirliği ile Yeni Kurumsal Kimliğimiz Tasarlandı!

Gif | Güzel İşler Fabrikası İşbirliği ile Yeni Kurumsal Kimliğimiz Tasarlandı!

Saküder Yeni Web Sitemiz Üyelerimize ve sanat camiasına hayırlı uğurlu olsun…

Değerli Saküder Üyelerimiz yaklaşık üç yıldır atıl vaziyette olarak çalışmayan web sitemiz İstanbul Şube Başkanımız Sevgili Dilvin Tekson’un göreve atanmasıyla birlikte bize ilk önerisi web sitemizin yenilenmesi sözü olmuştur. İşte bu öneri üzerine, Gif | Güzel İşler Fabrikası Reklam Ajansı Sahibi ve Saküder Üyemiz Sayın Seda Baydar tarafından sakuder.org.tr web sitemiz yenilenerek yayın hayatına yeni vizyonumuzla an itibariyle açılmıştır.

Birçok etkili projeye imza atan ve prestijli markalara hizmet veren Gif | Güzel İşler Fabrikası Reklam Ajansı, web sitemizi 14 ana başlık ve bunların 40 alt sürümü olan bir kroki doğrultusunda, geniş veri tabanına sahip ve yazılım destekli bir web sitesi tasarlamıştır. Yaratıcı ve etkin çözümler sunan reklam ajansı, motivasyonun sihirli kelime olduğuna inanarak, minimalist yaklaşımı ön planda tutarak Saküder’in kurumsal kimliğini ve web sitesini tasarlamıştır. 

Yeni web sitemizde sanatçılarımız için en önemlisi “Online Sanat Galerisi” olacaktır. Eserlerinin online üzerinden sergilenerek yayınlanmasını ve satılmasını isteyen her bir üyemiz, sitemiz üzerinden kendine ait “Online Sanat Galerisine” sahip olarak eserlerini satışa suna bilecek ve isteyen üyelerimiz 3 boyutlu galeriyede sahip olacaktır. Bu hususta online galeride eserlerinin yeralmasını isteyen üyelerimiz bizimle iletişime geçebilirler.

Saküder web sitemizin yenilenmesinde fikir sahibi ve manevi desteği ile İstanbul Şube Başkanımız  Dilvin Tekson’a, ana başlıkların belirlenerek kroki çizimi ve ekran şablonunun seçimi şahsıma ait olup, bu doğrultuda sitemizin kurulumu ve tüm tasarımları Gif | Güzel İşler Fabrikası Reklam Ajansı Sahibi ve aynı zamanda üyemiz olan Seda Baydar’a, veri tabanı yazılım desteği ise Murat Yaka’ya aittir.

Günümüzde her şeyin internet ve sosyal medya üzerinden yürütüldüğü bu ortamda, hiçbir ücret karşılığı almadan bu yayın hizmetini Saküder’e kazandıran değerli Gif | Güzel İşler Fabrikası’na sonsuz teşekkür eder, en kalbi şükranlarımı sunarım.

Not: Web sitemizde bazı bölümlerde geriye dönük bilgiler eksik olabir, eski web sitemizden zaman zaman gerekli bilgileri temin ederek yeni sitemize yükleme işlemleri devam edecektir.

Ali Eser

Saküder Yönetim Kurulu Başkanı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boş Mağazaya Dön