Duyuru

Saküder Yönetiminden Bodrum Belediye Başkanlığına ziyaret

SAKÜDER YÖNETİMİNDEN BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ZİYARET09 TEMMUZ 2021

Saküder olarak Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras’ı 9 Temmuz 2021 saat 12.00’de Bodrum Belediye Başkanlık Makamında ziyarete gittik. Sayın Başkanımız Ahmet Aras’ın rahatsızlığı nedeniyle başkanımızı temsilen Başkan Yardımcımız Sayın Emel Çakaloğlu bizleri makamında kabül ederek görüşmemizi Emel Başkanla gerçekleştirdik.
Bu önemli ziyaretimizi Saküder Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eser, İstanbul Şube Başkanımız Dilvin Tekson, Yurtdışı Sergi Kordinatörümüz Güneş Abbas ile birlikte gerçekleştirdik.
Bizleri makamında karşılayan Emel Başkanımıza Saküder olarak 2021 ve 2022 yıllarında Bodrum’da gerçekleştirmeyi düşündüğümüz bazı sanat projelerimizi sunduk ve Sayın Başkan da “Belediye olarak ilçemizde Saküder tarafından yapılması düşünülen sanat projelerinde desteklerimizle yanınızda olabiliriz.” ifadelerini sundular. Sayın Başkan Yardımcımız Emel Çakaloğlu’na Başkanımız Sayın Ahmet Aras adına hazırlatılan Saküder 16.Yıl Şükran Plaketi’ni takdim ettik. Ayrıca Sayın Başkanlarımızı Ankara’ya Saküder Akademi Sanat Merkezi’mize de davet ettik. Emel Başkanımız “Ankara’ya geldiğimizde mutlaka Saküder’i ziyaret edeceğiz.” dedi. Saat 12.00’de başlayan görüşmemiz saat 13.00’de son buldu.

Ali Eser Saküder Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boş Mağazaya Dön